Повідомити про корупційне правопорушення

Повідомити про корупційне правопорушення

Повідомлення про корупційне або пов’язане з корупцією правопорушення, інше порушення Закону України «Про запобігання корупції» можна подати через спеціальну телефонну лінію, офіційний веб-сайт, захищену та загальну електронну пошту ДАЗВ, іншими засобами поштового зв’язку.

Спеціальна телефонна лінія, за якою приймаються повідомлення:

+38 (044) 594-94-60

Відповідальна особа - головний спеціаліст з питань запобігання та виявлення корупції – Заяц Ігор Петрович

Режим роботи спеціальної телефонної лінії: понеділок - четвер: з 8-ї год до 17 год., п’ятниця: з 8-ї год. до 15 год. 45 хв. з щоденною перервою з 12 год. до 12 год. 45 хв.

Захищена електронна поштова скринька для осіб, які надають допомогу у запобіганні і протидії корупції (викривачів): antikor@dazv.gov.ua

Також повідомити нам про корупційне або пов'язане з корупцією правопорушення, інше порушення Закону України «Про запобігання корупції» шляхом заповнення форми:

Зразок форми Повідомлення про корупцію*

Анонімне повідомлення про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень цього Закону підлягає розгляду, якщо наведена у ньому інформація стосується конкретної особи, містить фактичні дані, які можуть бути перевірені.

Звертаємо увагу!!!

Викривач - фізична особа, яка за наявності переконання, що інформація є достовірною, повідомила про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень цього Закону, вчинених іншою особою, якщо така інформація стала їй відома у зв’язку з її трудовою, професійною, господарською, громадською, науковою діяльністю, проходженням нею служби чи навчання або її участю у передбачених законодавством процедурах, які є обов’язковими для початку такої діяльності, проходження служби чи навчання.

Викривачі, їх близькі особи перебувають під захистом держави.

___________
* Повідомте нам про корупційне або пов'язане з корупцією правопорушення, інше порушення Закону України «Про запобігання корупції» шляхом заповнення форми:

  Повідомити про корупційне правопорушення

01133, м. Київ, бульвар Лесі Українки, буд. 26

Тел.: (044) 594-82-42 (приймальня)
          (044) 594-82-45 (канцелярія)

office[]dazv.gov.ua

Запит на інформацію Альтернативна версія Повідом про корупцію